KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577565
nr 1457 7565
Oidentifierad konstnär. Porträtt. Ej signerad. Olja på duk, 49x39cm, yttermått inklusive ram: 68x56cm
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 28 mars 2022
kl 19:19:33
27/3 17:34:26
100 kr
28/3 15:01:28